Predavanje Kako prepoznati in najbolje izkoristiti potencial?

Predavanje bo v sredo22. januar 2020 ob 18.00–19.30, v Mladinskem centru Mengeš, Slovenska c. 28. Predavala bo Andreja Glavač, Persolog trenerka, Karierni center za mlade, Cene Štupar.
Na predavanju boste spoznali osnovne štiri skupine vedenjskih profilov. S pomočjo barv boste odkrivali njihove prednosti in slabosti ter kako posamezni vedenjski profili lahko izkoristijo svoj potencial v določenih poklicih, na delovnih mestih oz. na karierni poti. Predavanje bo praktično naravnano in tudi zabavno (asociacije, barve …).

Če otrok oz. njegovi starši (pre)poznajo otrokove prednosti in potencial, je odločitev za nadaljnje šolanje lažja in manj stresna.
Predavanje bo izredno praktično naravnano in tudi zabavno (asociacije, filmčki, barve …). Namenjeno je tako mladim kot staršem.
Vabljeni, udeležba je brezplačna.
Link do dogodka:   https://www.facebook.com/events/763614934155718/