Dopoldanske govorilne ure imajo učitelji enkrat tedensko. Te so v času ali uri, ko učitelj ne poučuje. Zaradi razporejanja učiteljev za nadomeščanje se morajo starši k dopoldanskim govorilnim uram predhodno najaviti.
Dopoldanske govorilne ure
Razred |
Učitelj |
Dan |
Čas |
Prostor |
1. a |
Sabina Bradeško |
četrtek |
12.10–12.55 |
avla prvošolcev |
Nataša Tomc |
četrtek |
12.10–12.55 |
avla prvošolcev | |
1. b |
Mirjam Osolnik |
četrtek |
11.20–12.05 |
avla prvošolcev |
Špela Malus Jeraj |
četrtek |
11.20–12.05 |
avla prvošolcev | |
2. a |
Jana Potočnik |
sreda |
10.30–11.15 |
kabinet 1. triletja |
2. b |
Manja Lušina |
četrtek |
9.20–10.05 |
kabinet 1. triletja |
3. a |
Vesna Cankar |
četrtek |
10.30–11.15 |
kabinet 1. triletja |
3. b |
Greta Rozman |
sreda |
7.40–8.25 |
kabinet 1. triletja |
3. c | Cirila Jeraj | četrtek | 9.20–10.05 | kabinet 1. triletja |
4. a |
Mojca Višnovar |
ponedeljek |
12.10–12.55 |
učilnica 4. a |
4. b |
Vika Ciperle (Eva Klemenčič) |
petek |
10.30–11.15 |
učilnica 4. b |
5. a |
Teja Vilfan |
četrtek |
9.20–10.05 |
učilnica 5. a |
5. b |
Tjaša Gračnar |
četrtek |
11.20–12.05 |
učilnica 5. b |
6. a |
Tomaž Grajzar |
četrtek |
11.20–12.05 |
učilnica GUM |
Marija Trnovec |
četrtek |
8.30–9.15 |
kabinet soc. pedagoginje | |
6. b |
Miha Kimovec |
ponedeljek |
11.20–12.05 |
zbornica |
Aleš Komelj |
četrtek |
8.30–9.15 |
zbornica | |
6. c |
Jana Čemas |
torek |
10.30–11.15 |
zbornica |
Maša Jezeršek |
četrtek |
11.20–12.05 |
učilnica GOS-NAR | |
7. a |
Sonja Kadivec |
četrtek |
9.20–10.05 |
učilnica SLJ 3 |
Špela Knez |
sreda |
11.20–12.05 |
zbornica | |
7. b |
Irena Demšar |
sreda |
10.30–11.15 |
učilnica TJA 2 |
Katja Hočevar |
sreda |
11.20–12. 05 |
kabinet spec. pedagoginje | |
7. c |
Špela Blažič |
četrtek |
8.30–9.15 |
učilnica LUM |
Barbara Kermavner |
torek |
8.30–9.15 |
računalniška učilnica | |
8. a |
Stanka Stružnik |
četrtek |
10.30–11.15 |
učilnica ZGO |
Katja Kociper Jančič |
torek |
10.30–11.15 |
zbornica | |
8. b |
Matej Jančič |
torek |
11.20–12.05 |
zbornica |
Klara Repanšek |
po dogovoru med 7. in 14. uro |
pisarna svet. delavke | ||
9. a |
Ajda Batistič |
četrtek |
9.20–10.05 |
zbornica |
Saša Šimnovec |
četrtek |
11.20–12.05 |
kabinet spec. pedagoga | |
9. b |
Andreja Bečan |
sreda |
10.30–11.15 |
zbornica |
Janja Pirc |
torek |
11.20–12.05 |
zbornica | |
9. c |
Alenka Remic |
ponedeljek |
10.30–11.15 |
učilnica KEM-BIO |
Jure Grilc |
petek |
8.30–9.15 |
pisarna ravnatelja | |
|
Klavdija Cof Mlinšek |
sreda |
11.20–12.05 |
pisarna pom. ravnatelja |
Irma Janežič |
po dogovoru med 7. in 13. uro |
pisarna svet. delavke | ||
|
Katja Kovačič (Renata Klemenc) |
torek |
12.10–12.55 |
kabinet spec. pedagoga |
|
Vita Valenčak |
ponedeljek |
11.20–12.05 |
kabinet spec. pedagoga |
|
Joži Nastran Brank |
torek |
9.20–10.05 |
kabinet športa (spodaj) |
|
Mira Debeljak |
sreda |
12.10–12.55 |
kabinet OPB |
|
Živa Sotelšek |
četrtek |
11.20–12.05 |
kabinet OPB |
|
Jerneja Skapin |
torek |
12.10–12.55 |
kabinet OPB |
|
Janez Markoli |
sreda |
12.10–12.55 |
kabinet OPB |
|
Gregor Bizant |
sreda |
11.20–12.05 |
zbornica |
|
Franc Špenko |
četrtek |
9.20–10.05 |
zbornica |
|
Klavdija Kovačič |
torek |
9.20–10.05 |
zbornica |
|
Katja Zupan |
četrtek |
12.10–12.55 |
kabinet OPB |