Načini plačila prehrane

Na naši šoli omogočamo več možnosti prejemanja računov – UPN plačilnih nalogov za plačilo stroškov prehrane in drugih dejavnosti za naše učence:

• prejemanje računov v papirni obliki po navadni pošti,
  • prejemanje računov po elektronski pošti v pdf obliki na vaš elektronski naslov. Za ta namen izpolnite Izjavo –> Izjava o prejemanju računov po elektronski pošti,
  • plačilo preko direktne bremenitve. Podpis soglasja za direktno bremenitev uredite osebno v računovodstvu šole. Če želite izdajo računa za direktno bremenitev v pdf obliki, prav tako izpolnite Izjavo –> Izjava o prejemanju računov po elektronski pošti
  • prejemanje e-računov direktno v vašo spletno banko. V vaši banki preverite ali je banka vključena v Sistem E-račun in pri njih oddate prijavo na e-račun izdajatelja OŠ Vodice. Banka vas po prijavi uvrsti na naš seznam prejemnikov e-računov.

Za e-račune ne pošiljamo izpisa, ker si ta račun sami izpišete direktno iz spletne banke, prav tako za ta način ni možno izbrati zbirne položnice.

Za ostale oblike pa lahko, če imate več všolanih otrok, izberete tudi združeno položnico. Za to izpolnite -> Izjavo za zbirne položnice.

Za dodatne informacije pokličite tel. št. računovodstva 01/833 25 17 ali pošljite vprašanje na elektronski naslov racunovodstvo-osvodice@guest.arnes.si