Navodila za prvi šolski dan

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se prične v torek, 1. 9. 2015 ob 8.30 uri. Prvi šolski dan bomo imeli prvi dve uri razredno uro v matični učilnici.  Od 3. ure naprej imajo učenci (od 2. do 9. razreda) pouk po urniku. Izbirnih predmetov za učence od 7. do 9. razreda ta dan  ne bo.

Prvi šolski dan bosta za učence organizirana malica in kosilo. Varstvo v oddelkih podaljšanega bivanja bo organizirano. Jutranjega varstva ne bo. Za vozače je urejen šolski avtobusni prevoz, ki ga izvaja LPP Ljubljana po ustaljenem voznem redu (ob lepem vremenu svetujemo, da učenci z bližnje okolice šole pridejo v šolo peš ali s kolesom).

Sprejem vseh učencev (razen prvošolcev) bo v primeru lepega vremena na malem igrišču, v primeru slabega vremena pa v avli šole. Učenci se preobujejo v copate in čevlje pustijo v garderobnih omaricah, ki pripadajo razredu.

V PŠ Utik je organizacija prvega dne za učence 2. in 3. razreda enaka kot vsa pretekla leta.

Sprejem za bodoče prvošolce v PŠ Utik bo ob 9.30, za prvošolce na centralni šoli pa ob 11. uri.