Zaključna prireditev in dan državnosti

V petek, 24. junija 2016,  je prvi dve šolski uri v telovadnici šole potekala zaključna prireditev (oglejte si  -> SLIKE), s katero smo obeležili državni praznik dan državnosti in zaključek šolskega leta. Prireditev so popestrili učenci z različnimi točkami, povezovala pa sta jo Sonja Bahar iz 6. C in Gašper Brišnik  iz 7. A.

Na prireditvi je pomočnica ravnatelja Cilka Marenče skupaj z mentoricami podelila priznanja najuspešnejšim učenkam in učencem naše šole. V kulturnem programu so učenke Lara, Lucija in Eva iz 6. a deklamirale Pavčkovo pesem Darovi. Folklorna skupina pod mentorstvom Joži Nastran Brank je pokazala splet z naslovom BABJI ŠPETIR. Učenke in učenci 6. c so pod mentorstvom učiteljice slovenščine Jane Čemas v dramski uprizoritvi z naslovom POZOR, HUDOBI NA DELU prikazali, kako hudobi Graužica in Zoprnica ponagajata učiteljici Jožici, in zaključili z mislijo, da se hudoba ne splača. Učenke in učenca 2. in 3. razreda so zaplesali pod okriljem plesne skupine Zapleši z Aljo. Po zaključnem govoru pomočnice ravnatelja Cilke Marenče so učenci 1. a in 1. b razreda pod mentorstvom svojih učiteljic s plesno točko MI GREMO PA NA MORJE nas vse spomnili, da je čas za počitnice.