Navodila za prvi šolski dan

Pouk za učence od 2. do 9. razreda se prične v četrtek, 1. 9. 2016 ob 8.30 uri. Prvi šolski dan bosta prvi dve uri razredni uri (uvodni uri v prvem triletju) v matični učilnici. Pri razredni (uvodni) uri sta prisotna razrednik in sorazrednik. Od 3. ure naprej imajo učenci od 2. do 9. razreda pouk po urniku. Izbirnih predmetov za učence od 7. do 9. razreda v četrtek ni.

Prvi šolski dan bosta za učence organizirana malica in kosilo. Varstvo v oddelkih podaljšanega bivanja bo organiziranoJutranjega varstva ne bo.

Za vozače je urejen šolski avtobusni prevoz, ki ga izvaja LPP Ljubljana po ustaljenem voznem redu.

Sprejem vseh učencev bo v primeru lepega vremena na asfaltirani poti ob atletski stezi (severna stran šole), v primeru slabega vremena pa v avli šole.

Učenci se preobujejo v copate. Čevlje pustijo v garderobnih omaricah, ki pripadajo razredu.

V PŠ Utik učenci 2. in 3. razreda prvi šolski dan začnejo ob 8.30 uri.

Sprejem za bodoče prvošolce v PŠ Utik bo ob 9.30 (v dvorani), za prvošolce na centralni šoli pa ob 11. uri (v jedilnici šole).

Vse ostale informacije lahko dobite na spletni strani razrednikov oddelkov -> UČITELJI.