Vabimo

Živimo v svetu hitrih sprememb, velikih pritiskov in krhkih vrednot. In bolj kot kdajkoli  je ravno sedaj  najtežje odgovoriti na  vprašanje:

KAKO VZGOJITI OTROKA V USPEŠNEGA, SPOŠTOVANEGA IN POGUMNEGA POSAMEZNIKA?

Vabimo vas na predavanje, ki bo v četrtek, 22. septembra, 2016 od 18.00 do 19.00 v avli šole, kjer bo ZDENKA GOVEDNIK z vami podelila nekaj preprostih, a učinkovitih nasvetov, zaradi katerih bo biti starš nekoliko  lažje.

Zdenka Govednik je učiteljica angleškega jezika z dolgoletnimi izkušnjami (učiteljica svetnica), avtorica dveh priročnikov k učbeniku Touchstone. Poučuje na OŠ Simona Jenka Smlednik, deset let je poučevala tudi v vzgojnem zavodu.

Je nenehna iskalka lažjih in učinkovitejših poti do poučevanja in vzgajanja. Šest let je obiskovala seminarje transakcijske analize (edukativna smer), kjer je pridobivala znanja o delovanju  človekove osebnosti  ter znanja o uspešnem vodenju  razreda.