Vabljeni na jesenske delavnice

bucaV torek, 18.10.2016, bomo učitelji podaljšanega bivanja pripravili jesenske delavnice za starše in otroke, ki so vključeni v podaljšano bivanje. Ob 18. uri se bomo zbrali v večnamenskem prostoru  šole ( jedilnici ), kjer bomo ustvarjali  različne izdelke iz naravnih plodov. Na dveh delavnicah bomo izrezovali buče. Če se odločite za izrezovanje buče, jo morate prinesti s seboj, prav tako tudi nožek za izrezovanje. V tednu pred delavnicami naj otroci v šolo prinesejo čimveč naravnega materiala in jesenskih plodov  ( male bučke, žir- kapice, mah, želod- kapice, jesensko listje, koruzno ličje, koruzne storže z ličjem, šipek, rdeče jagode – cotoneaster, kostanj, kostanjeve ježice…). Po končanih delavnicah bomo v jedilnici  pripravili razstavo vseh izdelkov, ki bo na ogled vse do jesenskih počitnic. Delavnice bodo trajale do 19. ure. Vabljeni!