Mlajši dečki in Mitja na stopničkah DP v akrobatiki

Mlajši dečki (Domen Ž., Timotej B., Timi D., Jaka K. in Jan J.) so danes, 13.12.2016, postali ekipni državni prvaki v akrobatiki. Tekmovanje je potekalo že tradicionalno na OŠ Dobrova. Poleg njih je na stopničkah stal tudi uspešen telovadec Mitja Nastran, ki je med posamezniki v kategoriji starejših dečkov osvojil odlično 2.mesto. Fantje s svojo vztrajnostjo in vestnimi obiski krožka že nekaj časa posegajo po najvišjih mestih, zato so v šolski gimnastiki poželi že kar visok ugled. Zelo dobro so se odrezala tudi mlajša dekleta, ki so se prvič uvrstila na DP in tu osvojila ekipno 5. mesto.  Rezultati so na šolski oglasni deski in na spletni strani Športa mladih. Še nekaj utrinkov  -> GALERIJA.