V tednu lepih misli podarim ali zamenjam igračo

Od 20. do 23. decembra bodo na šoli potekali DNEVI LEPIH MISLI. Učenci pišejo voščila, zahvale, kratka sporočila, pisma sošolcem, ostalim učencem in delavcem šole.  Na razredni stopnji prostor za pošto določi razredničarka. Med glavnim odmorom predstavniki razreda razdelijo pošto.

Na sporočilu oz. pismu mora biti čitljivo napisan ime, priimek in razred prejemnika. Reditelji med glavnim odmorom pošto odnesejo naslovnikom.

Podarim ali zamenjam igračo

V tednu od 20. do 23. decembra bomo v okviru skupnosti učencev izvedli akcijo Podarim ali zamenjam igračo.  V  1. nadstropju hodnika, ki povezuje stari in novi del šole, bodo stale mizice, kamor bodo otroci lahko odložili igračo oziroma didaktično ali družabno igro, ki jo želijo podariti. Svojo igračo lahko tudi zamenjajo. Vse izmenjave  ali podarjanje igrač mora potekati s soglasjem staršev. Igrače naj bodo čiste in uporabne.

Akcija bo trajala od 8.00 do 13.00.

Z akcijo želimo spodbuditi medsebojno solidarnost in pomoč ter navajati učence na medsebojna obdarovanja.

Uporabne igrače, ki bodo ostale, bomo namenili oddelkom podaljšanega bivanja.

2 Responses to V tednu lepih misli podarim ali zamenjam igračo

1. Pingback: generic stromectol without prescription