Državno prvenstvo v orodni gimnastiki

Preko 350 tekmovalcev se je v sredo, 17.5. 2017, pomerilo na DP v orodni gimnastiki. Dečki so tekmovali na drogu, preskoku, bradlji in parterju, deklice pa na bradlji, gredi, preskoku in parterju. Ponovno so naši učenci zelo dobro zastopali našo šolo in dosegli odlične rezultate -> SLIKE.

Najuspešnejši od naših učencev je bil učenec 7.c Mitja Nastran, ki je med posamezniki III. triade osvojil naslov državnega prvaka, s svojo ekipo (še Miha Kastelic, Matic K. Žagar, Timi Drašler) pa so stopili na drugo stopničko. Zelo uspešno so tekmovale tudi ostale ekipe, dečki II. triada (Tim Bohinc, Mark Gubanc, Jan Jeraj, Jaka Kovač)  in dečki I. triada (Žan Primc, Tevž Košir, Lenart Brank, Anže Kimovec, Vane Brišnik) so osvojili 3. mesto, deklice II.triada 4. mesto, deklice I. triada 16. mesto. Med posamezniki sta bila med uspešnejšimi Hana Golob na 12. mestu in Tevž Košir na 11. mestu. Ostali rezultati na povezavi! Čestitke vsem telovadcem.

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja