Popolna zapora Kamniške ceste

Zaradi nujne sanacije Kamniške ceste bo ta neprevozna od 13. 11. 2017 do predvidoma 19. 11. 2017 -> VEČ.

Dostop do šole za vse pešce:

Dostop pešcev ( učencev in občanov ) mimo Kmetijske zadruge v Vodicah onemogočen. Na osnovi razgovorov s predstavniki DRSI, ki vodijo projekt sanacije in obnove ceste ter pločnikov, se priporoča pešcem iz Vodic, da uporabljajo dostop do šole in vrtca:

–        Iz Vodic po Vodiški cesti,

–        nato pot nadaljujejo po ulici Ob grabnu do Kamniške ceste,

–        prečkajo Kamniško cesto na bivšem prehodu za pešce, kjer se je nedavno zgodila prometna nesreča,

–        po vzhodni strani po že izgrajenem pločniku nadaljujejo pot proti gasilskem domu, do ulice Ob šoli,

–        nato do šole dostopajo po ulici Ob šoli.

Prosimo vse pešce-učence, da naj bodo na poti v šolo izjemno pozorni na svojo varnost in varnost njihovih sošolcev, še posebej pozorni naj bodo ob prečkanju gradbišča. Najlepša hvala za razumevanje.