Uspešne telovadke in telovadci

Danes je na OŠ Dobrova potekalo polfinalno tekmovanje v akrobatiki za 1. skupino OŠ. Okrog 400 tekmovalcev se je danes borilo za vstop na DP, ki bo 5.12.2017 v Izoli. Našo šolo je zastopalo 28 učencev in učenk, ki so nastopili prav v vseh kategorijah OŠ -> SLIKE.

Izjemno in v močni konkurenci 123 deklet so nastopila naša mlajša dekleta (Neža Z., Ula U., Nadja B., Tinkara B.Č., Ajda B.), ki so ekipno osvojila odlično 2. mesto. Prav tako so na 2. stopnički stali tudi starejši dečki (Mitja N., Val S.P., Timi D., Timotej B.). Obe ekipi sta se uvrstili na DP. Med posamezniki je bil najuspešnejši Mitja Nastran, ki je osvojil odlično 2. mesto. Z dobrim nastopom pa sta si DP tudi prislužila Domen Žerjav (7.m – ml.deček) in Hana Golob (8.m – st.deklica).

Uspešno  so tremo premagovali tudi naši najmlajši, ki so konkurenčno izvajali elemente in si z nastopi nabirali življenjske preizkušnje. Dečki so za las zgrešili stopničke, deklice pa pristale v zlati sredini.

Nekaj utrinkov v galeriji slik (kmalu), rezultati bodo viseli na šolski oglasni deski ali pa tu na povezavi.