Področno tekmovanje v nogometu

Po uspešnem nastopu na občinski ravni so naši nogometaši nestrpno čakali na nasprotnike iz šol Kamniške in Domžalske regije. V skupinskem delu so po remiju z učenci OŠ Frana Albrehta in porazu z učenci OŠ Rodica srečno napredovali v polfinale.  V dvorani podružnične šole Ihan se domačini  (učenci OŠ Domžale) niso pustili zmesti, z nekaj hitrimi akcijami so kaj hitro povedli. Poraz s 5:1 je bil neizbežen. Naš kapetan Domen Jenko, Anis Kličić, Miha Kastelic, Gašper Zigmund, Žan Verbič, Žiga Breznik, Jaka Gregorc ter vratar Luka Kermavner so si po bolečem porazu kaj hitro opomogli. V tekmi za tretje mesto so 3:2 v napeti končnici premagali kamniške prvake, učence OŠ Marije Vere.

Za OŠ Vodice so zadeli: Domen Jenko, Miha Kastelic, Anis Kličić 2x. Čestitke za izjemen uspeh.