Napovedana stavka SVIZ-a

Spoštovani starši, OŠ Vodice se pridružuje napovedani stavki SVIZ-a, ki bo v sredo, 14. 2. 2018. Na dan stavke bosta Osnovna šola Vodice in Podružnična šola Utik zaprti. Za nujne primere bomo organizirali varstvo na centralni šoli v Vodicah v učilnicah 1. razredov (odklenjen bo stranski vhod s severnega dela parkirišča). Za varnost in prehrano učencev, ki bodo na dan stavke v šoli, bo poskrbljeno. Večina zaposlenih se bo udeležila stavkovnih aktivnosti v Ljubljani. Vas, dragi starši, pa prosimo za razumevanje in podporo pri naših prizadevanjih. Več o vsebini stavke si preberite v priloženem dopisu, ki ga je pripravil glavni stavkovni odbor SVIZ-a -> DOPIS.

V primeru, da do 13. 2. 2018 pride do kakršnihkoli sprememb v zvezi s stavko, boste o tem obveščeni na šolski spletni strani. Že vnaprej se vam opravičujemo za morebitne nevšečnosti in se vam hkrati zahvaljujemo za vaše razumevanje.