Polfinale DP v skokih na trampolinu

V torek, 13.3. 2018, je 548 učencev tekmovalo na polfinalnem državnem tekmovanju v skokih na mali prožni ponjavi za 1. skupino OŠ. Na OŠ Dobrova je tekmovalo tudi 30 naših učencev, ki so šolo uspešno zastopali prav v vseh starostnih kategorijah. Najuspešnejša je bila starejša deklica Hana Golob, ki je osvojila odlično 1. mesto in se s tem kot edina naša predstavnica uvrstila na DP. Za las je zmanjkalo starejšemu dečku Mitju Nastran, ki je s 5. mestom najuspešnejši med dečki. Zelo uspešno je med najmlajšimi dečki nastopil še Luka Gubanc, ki je osvojil 8. mesto. Ekipno so starejše učenke in mlajši dečki za las zgrešili uvrstitev na DP, uvrstili so se na 4. mesto. Več rezultatov na šolski oglasni deski ali na športu mladih.