Kako bo potekal prvi šolski dan?

Pozdravljeni, dragi učenke in učenci OŠ Vodice. Poletne počitnice se počasi iztekajo, približuje se ponedeljek, 3. 9. 2018.

Na centralni šoli se bomo v primeru lepega vremena zbrali na velikem športnem igrišču kako minuto pred 8:30, sicer pa v spodnji avli (odprt bo glavni vhod in oba stranska vhoda), na PŠ Utik pa prav tako nekaj minut pred 8:30 na športnem igrišču.

Po uvodnih dveh urah z razredniki in sorazredniki, sledi malica, nato pa pouk po ponedeljkovem urniku.

Po koncu pouka je za vse tiste, ki ste prijavljeni na kosilo, le-to organizirano v šolski jedilnici. Podaljšano bivanje je organizirano do 16:30 ure.

Vozni red avtobusov je na šolski spletni strani v razdelku “Organiziranost”, prav tako pa bodo v razdelku “Organiziranost” v podrazdelku “Učitelji” do petka, 31. 8. 2018, objavljeni urniki oddelkov.

Sprejem za bodoče prvošolce je na PŠ Utik v dvorani KD Utik ob 9:30 uri, na centralni šoli v Vodicah pa v jedilnici ob 11. uri.

Še nekaj brezskrbnih počitniških dni je pred vami, v ponedeljek pa dobrodošli spet v šoli.

2 Responses to Kako bo potekal prvi šolski dan?

1. Blanka Potočnik says:

Pozdravljeni,

kdaj boste objavili za četrtošolce razrede in razrednike?

lp
    Blanka

• Barbara Kermavner says:

Pozdravljeni,
      starši četrtošolcev ste dobili obvestilo o razvrstitvi učenca v razrede, razredniki pa so objavljeni na spletni strani (zavihek Organiziranost -> Učitelji).