Polfinalno tekmovanje v akrobatiki

Danes, 30.11.2018, se je preko 350 učencev osnovnih šol v okolici Ljubljane in Gorenjske pomerilo v akrobatskih prvinah. Tekmo je ponovno gostila OŠ Dobrova. Našo šolo smo zastopali prav  v vseh kategorijah.

Vsi učenci so suvereno izvedli vaje in pokazali veselje do telovadbe. Največ športne sreče so imeli najmlajši dečki (Marcel Medvedić, Jaš Kne, Enej Plesnik, Nace Vrhovnik, Filip Aljaž) in starejša dekleta (Hana Golob, Nadja Brišnik, Nina Erce, Tinkara Barle Čuk, Ula Uršič), ki so se ekipno uvrstili na odlično 3. mesto. Med posamezniki so bili najuspešnejši Hana Golob 4.m, Neža Zigmund (mlajša deklica) 4.m, Marcel Medvedić 6.m, Jaš Kne 10.m in Mitja Nastran (starejši dečki) 11. mesto. Neža in Hana sta se uvrstili na DP. Ostali rezultati na spletni strani Športa mladih. Nekaj utrinkov s tekmovanja na povezavi -> SLIKE. Čestitke vsem!