Moja soba – Moj brlog

MOJA SOBA – MOJ BRLOG je brezplačna otroška delavnica (za otroke od 5. do 12 leta). Ta bo potekala v soboto, 29. februar 2020, ob 16. uri, v galeriji spomeniškovarstvenega centra, Rimska cesta 3, Ljubljana. Delavnico bo vodila arhitektka Jasna Kralj Pavlovec.

Moja soba je moje zavetišče, moj brlog, kjer se popolnoma sprostim, in tu sem to, kar sem.

Spoznali bomo dobre in slabe lastnosti otroških in mladinskih sob, od barv, funkcije, materialov in svetlobe do pohištva. Pogovarjali se bomo o svojih sobah, kakšne so, kaj nam pomenijo, kaj bi spremenili, odstranili ali dodali. Skupaj bomo odkrivali svoje najljubše barve, glasbo, igre ali knjige. Prek skic, kolažev, tudi spletnega iskanja referenčnih primerov zanimivih rešitev ali maket bo vsak na koncu delavnice predstavil »prenovo« svojega brloga. Skupaj bomo komentirali nastale rešitve in jih po zaključku odnesli domov.
S seboj prinesi fotografijo svoje sobe. 🙂

Delavnice so namenjene otrokom od 5. do 12. leta starosti in so brezplačne.

Projekt podpira Mestna občina Ljubljana.

Vsako leto pričenjamo novi cikel delavnic Igriva arhitektura – program izobraževanja za otroke na področju arhitekture in prostora, ki deluje pod okriljem Centra arhitekture Slovenije že od leta 2009. Tudi za letošnje leto smo k sodelovanju povabili mlade arhitektke in arhitekte, ki bodo s svojim znanjem in izkušnjami na sproščen in igriv način otrokom odpirali nove arhitekturne svetove.

Prijazno vabljeni! Prijave niso potrebne.

Naj nas prostor navdihuje!
Prijazen pozdrav,
CENTER ARHITEKTURE SLOVENIJE