Gimnazija Franceta Prešerna vabi …

… da se jim pridružite na virtualnem dnevu odprtih vrat, ki ga bomo organizirali v četrtek, 17. 12. 2020, ob 18. uri preko videokonference.

Predstavili vam bodo programe (gimnazijo, ekonomsko gimnazijo in športni oddelek ekonomske gimnazije) ter šolske in obšolske dejavnosti.

S predstavitvijo vam želijo olajšati eno najzahtevnejših odločitev v življenju, zato vas in vaše starše vabijo, da se prijavite preko spletne strani Gimnazije Franceta Prešerna  www.gfp.si  najkasneje do srede, 16. 12. 2020, do 15. ure. Najkasneje uro pred začetkom vam bodo poslali povezavo na naše druženje.

GFP-jevci se veselijo srečanja z vami in upajo, da vam bodo pridobljene informacije v pomoč, kje nadaljevati svoje šolanje.