Dopoldanske govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure imajo učitelji enkrat tedensko. Te so v času ali uri, ko učitelj ne poučuje. Zaradi razporejanja učiteljev za nadomeščanje se morajo starši k dopoldanskim govorilnim uram predhodno najaviti.

Dopoldanske govorilne ure 

Razred Učitelj Dan Čas Prostor
1. a Sabina Bradeško ponedeljek 12.10–12.55 1. a
Nataša Tomc ponedeljek 12.10–12.55 1. a
1. b Mirjam Osolnik ponedeljek 11.20–12.05 avla prvošolcev
Špela Malus Jeraj ponedeljek 11.20–12.55 avla prvošolcev
2. a Jana Potočnik sreda 9.20–10.05 2. a
2. b Katja Zupan torek 9.20–10.05 kabinet 1. triletja
3. a Vesna Cankar ponedeljek 10.30–11.15 3. a
3. b Greta Rozman ponedeljek 11.20–12.05 kabinet 1. triletja
4. a Mojca Višnovar sreda 10.30–11.15 4. a
4. b Alenka Jereb sreda 11.20–12.05 učilnica 4. b
5. a Teja Vilfan sreda 11.20–12.05 5. a
5. b Eva Kalan četrtek 9.20–10.05 učilnica 5. b
5. c Tjaša Gračnar četrtek 10.30–11.15 zbornica
6. a Stanka Stružnik ponedeljek 8.30–9.15 učilnica zgodovine
Alenka Remic petek 9.20–10.05 zbornica
6. b Matej Jančič torek 9.20–10.05 zbornica
Maša Jezeršek ponedeljek 9.20–10.05 zbornica
7. a

Gabrijela Bodlaj

(Ajda Batistič)

ponedeljek 11.20–12.05 zbornica
Saša Šimnovec sreda 12.05–12.55 kabinet spec. pedagoga
7. b Andreja Bečan petek 9.20–10.05 zbornica
Lidija Šuštar ponedeljek 8.30–9.15 zbornica
7. c Darinka Klopčič petek 9.20–10.05 zbornica
Grega Juhant sreda 9.20–10.05 zbornica
8. a Tomaž Grajzar petek 11.20–12.05 Učilnica GUM
Marija Trnovec sreda 12.10–12.55 kabinet soc. pedagoginje
8. b Miha Kimovec ponedeljek 11.20–12.05 zbornica
Anita Robar četrtek 8.30–9.15 zbornica
8. c Jana Čemas ponedeljek 12.10–12.55 zbornica
Sandra Križnar torek 8.30–9.15 kabinet spec. pedagoga
9. a Bojana Peterka torek 11.20–12.05 zbornica
Katja Hočevar sreda 11.20–12.05 kabinet spec. ped.
9. b Irena Demšar četrtek 11.20–12.05 učilnica TJA 3
Jure Grilc četrtek 9.20–10.05 pisarna ravnatelja
Irma Janežič Po dogovoru kadarkoli med 7. in 15. uro pisarna svet. delavke
Renata Klemenc četrtek 13.00–13.45 kabinet spec. pedagoga
Klavdija Cof Mlinšek ponedeljek 9.20–10.05 pisarna pomočnice
Janja Pirc torek 10.30–11.15 zbornica
Klara Repanšek petek 12.10–12.55 zbornica
Natalija Pernuš četrtek 10.30–11.15 učilnica TJA r. p.
Joži Nastran Brank petek 11.20–12.05 kabinet športa
Barbara Kermavner sreda 10.30–11.15 učilnica RAČ
Mira Debeljak sreda 12.10–12.55 kabinet OPB
Zorka Blažič sreda 12.10–12.55 kabinet OPB
Janez Markoli četrtek 11.20–12.05 kabinet OPB
Špela Blažič sreda 12.10–12.55 kabinet OPB
Gregor Bizant četrtek 10.30–11.15 govorilnica
Franc Špenko sreda 9.20–10.05 zbornica