Polfinale v skokih na trampolinu

V četrtek, 21.2.2019, je na OŠ Cvetka Golarja potekalo polfinalno tekmovanje v skokih na trampolinu. Preko 400 tekmovalcev se je v šestih kategorijah potegovalo za vstop na DP. Pravilnik se je v letošnjem letu žal spremenil, zato se iz vsake skupine naprej uvrsti manjše število učencev. Naša šola je vključena v največjo in najmočnejšo skupino, zato imamo zaenkrat manj možnosti za napredek. 32 naših učencev je šolo zastopalo dostojno, s pravo mero poguma in tekmovalnega duha. V vseh šestih kategorijah smo tekmovali ekipno in posamično. Z ekipami dokazujemo,  da naša šola daje velik poudarek na razvoju gimnastike. Z rezultati pa smo zelo zadovoljni, saj se je večino ekip uvrstilo med pet najboljših. Čisto malo do stopničk je manjkalo starejšim dečkom (4. mesto), ki so prikazali odlične skoke in pravi ekipni duh. Rezultati so na šolski oglasni deski.

Čestitke vsem telovadcem!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja