Dobrodelna akcija Otroci za otroke

Rdeči križ Ljubljana vabi k sodelovanju v dobrodelni akciji OTROCI ZA OTROKE.
NOVE šolske potrebščine (zvezke, radirke, ravnila, barvice, voščenke, barvni papir in ostale šolske potrebščine), lahko prinesete:
– v Humanitarni center RKS-OZ Ljubljana, Tržaška 132, Ljubljana (v času uradnih ur);
– kupite in donirate v poslovalnicah DZS (Celovška, Plava laguna, Hala 8 in Letališka) ali pa donirate preko  Donatorskega portala RKS-OZ Ljubljana na povezavi https://www.rdecikrizljubljana.si/sl/POSTANI_DONATOR/
Zbrane šolske potrebščine in naročilnice za nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin bomo namenili otrokom iz socialno in materialno ogroženih družin, ki prejemajo pomoč RKS-OZ Ljubljana.
Skupaj z vašo pomočjo bomo lažje dosegli tiste, ki nas najbolj potrebujejo. Hvala.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na 01/62-07-293 ali na info@rdecikrizljubljana.si

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo in vam želimo vse dobro.

Ostanite zdravi.